A e njihni politikanin në këtë imazh

LAJME


Kohët e fundit është bërë një trend qe të publikohen fotografitë e vjetra. Artistë e madje edhe politikanë po ndajnë fotografi të cilat janë bërë kur ishin më të rinjë.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Njëjtë ndodhi edhe me kryetarin e Komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirin. Ai postoi një fotografi të veten në Instastory, ku shihet krahas nënkryetarit të Komunës së Gjilanit, Arbër Ismajlit. Haziri është ndër figurat publike më të njohura në vend, e që është shumë aktiv.