A ju kujtohet Linda, gruaja që e ruante Rugovën, ja çka bën ajo sot

LAJME


Padyshim se të gjithëve u ka rënë në sy sa herë e keni parë Ibrahim Rugovën në ndonjë aktivitet jashtë zyrës së tij. Një vajzë e veshur me të zeza, flokët të shkurtër dhe të lidhura fort dhe më një një shikim të mprehtë e pa buzëqeshje./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Kjo është Linda Muriqi femra e vetme në mesin e shumë burrave që kujdesej për sigurinë e presidentit, Ibrahim Rugova.HISTORIA E SAJ E PLOTE