A ju kujtohet Zhadja? Ja si duket ajo tani

LAJME


Të gjithë e mbajnë mend serialin brazilian “Clone”, në të cilin aktorja kryesore rebelohej kundrejt zakoneve të vendit të vet dhe bie në dashuri me një turist.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

E bukura e serialit, të cilën e kishin lakmi shumë vajza dhe gra edhe në ditët e sotme pas 17 vjetëve nga momenti i realizimit të serialit, vazhdon të jetë e tillë. Aktorja është 43 vjeçe, por nga imazhet që ka publikuar për ndjekësit e saj në instagram duket shumë më e re.