Baton Haxhiu bën deklaratën e madhe që nuk e priste askush

LAJME


Analisti Baton Haxhiu deklaroi në Opinion se Sandër Lleshaj duhet të largohet nga posti ministror. Haxhiu tha se pas ngjarjes së që ndodhi, me Klodian Rasha, ministri i Brendshëm nuk mund të qëndrojë në detyrë.

Drejtuesi i emisionit, Blendi Fevziu, i tha se nga mediat është raportuar se mes Edi Ramës dhe Sandër Lleshajt ka një ëprplasje dhe ndoshta ky është një rast i mirë për ta largua. Ju ftojmë që ta hvpni markvtingvn për 5 sekvnda dhe shfvqen pvmjet ekskIvzive!