Baton Haxhiu: Vetëvendosje kurrë nuk mund të arrijë 50% të votave

LAJME


Analisti Baton Haxhiu shprehet i bindur se Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit kurrë nuk mund t’i fitojë 50 % të votave. Vetëvendosje kurrë nuk mundet me i mbërri 50 për qind të votave. VV nuk mund t’i arrijë më shumë se 33%””, ka thënë Haxhiu në T7. Ndërsa për PDK-në e LDK-në tha se nuk bien nën 20 për qind, kurse për AAK-në e Ramush Haradinaj tha se ka 10 %./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

VAZHDIMI