Befason Dardan Molliqaj: E krahason Albin Kurtin me Millosheviqin e Hitlerin

LAJME


Kryetari i PSD’së, Dardan Molliqaj e ka krahasuar Albin Kurtin me Sllobodan M illosheviqin, Hugo Chavezin e H itlerin me deklaratat dhe qasjen e tij, transmeton Periskopi.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Gjërat e mënyrat se si i thotë ai, i ka thënë edhe Millosheviit, Chavezi… Po e kahasoj me atë që ka deklaru e flet. S’ka njeri që flet për shoqërinë që është pezull. Nuk je ti kështu në vetvete i shkëputur prej historisë. Ai nuk është një oazë në politikë, ka thënë Molliqaj.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Për Kurtin, thotë se e ka shkelur edhe Kushtetutën dy herë brenda 50 ditëve