Befason ‘hoxha’ nga Kosova, Drilon Gashi: “Gëzuar Vitin e ri

LAJME


Befason ‘hoxha’ nga Kosova, Drilon Gashi: “Gëzuar Vitin e ri

‘Hoxha’ kosovar Drilon Gashi ka uruar Vitin e Ri, duke thënë se është i lumtur që po e lëmë pas këtë vit. Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se zemra gëzohet që po e lëmë pas vitin 2020.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

“Zemra gëzohet, sytë lotojnë dhe ne jemi të lumtur që po të lëmë o viti 2020. Gëzuar të gjithëve 2021”, ka shkruar ‘hoxha’ kosovar Drilon Gashi.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

KAFDFI KFGJID