Befason Milaim Zeka, Me pas rrejt si Vetëvendosje sot isha Kryeministër por sma ban fytyra

LAJME


“Me pas rrejt si Vetëvendosje, unë do t’i shtija edhe ballicat të votonin për mua”, tha ai, në emisionin “Dialog Plus” në RTV Dukagjini.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai tha se nëse do të mas htronte si VV do t’i merrte mbi 100 mijë vota.Milaim Zeka ndër të tjera ka thënë se VV ka korrur sukseset që kanë arritur si opozitë të tri partitë, përfshirë AAK-në e Nismën ja edhe deklarata e p’lote e Zekes.