Biden mbante fjaIimin e parë si president, teksa BiII CIinton bëri veprimin befasues

LAJME


Ish Presidenti Bill Clinton nuk dukej aq i vëmëndshëm gjatë përurimit të Joe Biden në Kapitol të mërkurën, pasi një moment u duk që po merrte një “sy gjumë”. Sytë e Klintonit u ulën ndërsa Biden mbajti fjalimin e tij të parë presidencial, pasi u betua për 10 minuta para Shtëpisë së Bardhë./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Momenti u kap nga qindra kamera të mediave të pranishme dhe shikuesit me ‘sy shqiponje’ nxituan të shpërndanin videon në Twitter për të bërë shaka me të.