Brenda tre muajsh përmbyIIet marrëveshja me Serbinë, SHBA garantues”

LAJME


Marrëveshja me Serbinë do të përmbyllet brenda tre muajsh, ndërsa do të jenë garantues Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kështu po pretendon kandidati për deputet nga LDK-ja, Jetlir Zyber.

Zyberaj është këshilltar i kreut të AKR-së, Behgjet Pacollit, i cili është kandidat për deputet në listën LDK-AKR.

Përmes një postimi në Facebook, Zyberaj thekson se, zhvillimi ekonomik dhe ndërimi i vendit do të jenë temat e vetke që do të kenë prioritet.

Postimi i plotë: Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Në Prishtinë e Pejë duke diskutuar e falenderuar qindra aktivistë për angazhimin e madh në shtjellimin e projektit të shtetndërtimit.

Kosova do të përmbyllë brenda tre muajsh marrëveshjen me Serbinë, me SHBA garantuese në tavolinë.

Perspektiva, zhvillimi ekonomik dhe ndërtimi i vendit do të jenë temat e vetme që do të kenë prioritet.

Manipulimet e mashtrimet me probleme artificiale jashtë diskutimit.