Çifti kosovar bëhen prindër pas 20 viteve martesë: ‘’Ndjenjat janë shumë të mëdha, na u përmbush ëndrra e jetës

LAJME


Pas nëntë ab orteve të njëpasnjëshme, Shpresa Mejzinolli nga Lipjani është bërë për herë të parë nënë pas 20 vjet të trajtimit mjekësor. Mes lotëve, ajo tregon emocionet e takimit të parë me vajzën e saj, Dhuratën./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

‘Mirë shumë, s’mund ta parashikoja atë moment, mirë e kam lindur në javën e 34, falë doktor Afrimit, doktor Fatosit, Naserit dhe gjinekologjisë komplet”, deklaroi për RTV Dukagjini Shpresa Mejzinolli.

Emocion të njëjtë ka edhe babai i Dhuratës, Florim Mjezinolli, i cili thotë për RTV Dukagjinin se ardhja në jetë e vajzës është përmbushja e ëndrrës së tij të jetës.