Darka luksoze në Dubai! / Rama jep përgjigje: “Ministrat shkuan për punë atje, jo për pushime”

LAJME


Videoja e publikuar në rrjetet sociale, ku një pjesë e ministrave të Ramës po darkonin në një nga restorantet më luksoze dhe më të shtrenjta në Dubai, ka shkaktuar reagime të shumta mes qytetarëve. Në video shihen ministrat Ahmetaj dhe Balluku, shoqëruar nga Endri Fuga dhe Arbjan Mazniku etj..

Ndërkohë në lidhje me këtë skandal ka reaguar edhe kryeministri Rama, duke thënë se ata ndodheshin për punë atje dhe jo për pushime. Sipas Ramës ata janë thirrur nga ‘pala mikpritëse’ duke e mbyllur kështu me sportivitet skandalin dhe duke mos i dhënë rëndësinë e duhur.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

LAJMI I PLOTE