Del Deshmia Tjeter Tronditese, Isa Mustafa Ka Mili’onat Në Bankat E Serbisë

LAJME


Del Deshmia Tjeter Tronditese, Isa Mustafa Ka Milionat Në Bankat E SerbisëMilaim Zeka sërish flet për miliona dhe tregon kush e la Ibrahim Rugovën rrugëve.Ai i ka reaguar Bardhyl Metës, duke i thënë se kryetari i tij, Isa Mustafa ka vjed hur miliona veçanërisht nga ‘tre përqindëshi’ dhe se thuhet se ai ka miliona në bankat e Serbisë.
Zeka nuk ndalet me kaq. E fton Metën dhe disa deputetët të tjerë që të ndërtojnë një politik të re, transmeton Periskopi

Ndryshe Ky i fundit ka punuar profesor ne disa fakultete dhe ka marrur rroga te plota, poashtu kohen kur ka qene ne Poltike eshte njohur per bizenese te shumta ne kurrizin e Kosoves, poashtu ka pas edhe nje numer te madh te aferave korupcion ndertime pa leje ndertime ne toka te shtet it pjesmarres neper biznese me njerzt e tij tendera te afermive punesime kyqe te njerzeve te afert e kshtu me radhe..