Del kontrollit’ Luan Krasniqi, shikojeni si e mallkon politikanin shqiptar në koment

LAJME


Ish-Bokseri i jashtëzakonshëm, Luan Krasniqi pasi doli hapur në përkrahje të VV-së e Vjosa Osmanit, është rikthyer në një militant që s’kontrollon fjalët. Krasniqi e ka quajtur Veliun, njeri të mallkuar, derisa ka thënë se Vjosa Osmani është koka dhe zemra e LDK-së rugoviane, shkruan Ballkani.info.

Kujtojmë që Krasniqi ishte njëri ndër përkrahësit më të mëdhenjë të Ibrahim Rugovës, e flamujt dardanë (simbol i LDK-së) kanë valuar në çdo fitore të tij.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive