Del video me pullë të kuqe e konkurrentes së Për’Puthen, i përfshirë dhe Arjan Çani

Ditët e fundit pjesë e ”Përputhen” është bërë një vajzë e re me emrin Sara Malaj.

Sara nuk është një emër i panjohur për publikun shqiptar, pasi ajo ka bërë disa këngë dhe madje ka bërë edhe bujë për një interviste që ka bërë në emisionin ” Zonë e Lirë” me gazetarin Arian Cani.Shiko videon me poshte:

Në këtë intervistë, Sara ka treguar edhe disa foto me pullë të kuqe ku linte shumë pak vend për imagjinatë.

Në Përputhen ajo u shpreh: “Kam ardhur nga Athina dhe studioj për psikologji atje.”

Të parët që shprehën pëlqimin për të ishin Atdheu dhe Andi, por edhe Mevlani. Se sa do t’i trazojë Sara ujërat në këtë program mbetet për t’u parë.