Dikur e pasur dhe pozonte per revista të famshme, sot mbledh ushqim nga koshat e mbeturinave

LAJME


Loni Willison një ish-modele e cila pozonte në revistat më të famshme të fitness-it ka mbetur e pastrehë që prej vitit 2016, kur humbi punën, shtëpinë, makinën si pasojë e një gjendje të rëndur mendore. Ajo është gjithashtu ish-gruaja e aktorit të famshëm Jeremy Jackson./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Loni është fotografuar duke kontrolluar në koshat e mbeturinave, ku shihet e veshur me një xhup të zi, streçe grijë të pista, një palë çorape rozë dhe nuk dukej në gjendje të mirë fizike.