Ditë shumë e rëndë për Mozzikun, sapo dha lajmin e hidhur dhe shumë të dhimbshëm

Ditë shumë e rëndë për Mozzikun, sapo dha lajmin e hidhur dhe shumë të dhimbshëm

Mozzik sapo dha lajmin e hidhur dhe shumë të dhimbshëm.

Reperi i njohur kosovar Mozzik ka anuluar turneun muzikor që kishte planifikuar ta mbante në Amerikë.

Mozzik, përmes një postimi në Instagram, tregoi se shkak i anulimit të turneut ishte mospajisja me kohë me vizë pune amerikane.

“I njoftoj të gjithë fansat që jetojnë në Amerikë, që unë nuk do të jem prezent në asnjërin koncert që është paraparë. Arsyeja është që nuk patëm fatin dhe kohën të pajisemi me vizë pune ashtu siç thonë rregullat amerikane”, ka shkruar artisti në Instagram