Do te habiteni! Kështu dukej Vlora Çitaku para 15 viteve

LAJME


Vlora Çitaku publikon një fotografi Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila ndan me ndjekësit imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net. Para pak çastesh ajo publikoi një foto në Instagram në shoqërimin e disa mikeshave të saj para shumë viteve.

Diçka e vjedhur, 15 vite më parë, ka shkruar ajo teksa shfaqet tejet në formë në moshën 22-vjeçare. Ndryshe, Çitaku po vazhdon me aktivitetet e saj edhe pse nuk harron t’i tregoj fansave rreth punës që bën/Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive