E besoni apo jo? Moderatorja e RTK-së, paguhet rrethë 2.000 euro nga shteti i Kosovës

LAJME


Burime të sigurta nga televizioni T7 kanë publikuar disa info tejet befasusese. Televizioni i shtetet të Kosovës, RTK është duke e paguar një moderatore rreth 2 mijë euro, me taksat e popullit të Kosovës.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Kjo pagesë vjen si pasoj se vajza është e bukur dhe ka línja trupore tejet të mira, me të pa sme të mëdha.