E gjeni dot cila është? Sot është një këngëtare që e duam të gjithë dhe

LAJME


Në vitet e 90-ta ajo ishte një ndër femrat më të komentuara dhe nder femrat me te pelqyera te publikut Shqiptare, ketu futen edhe shqipet e diaspores pasi fama e kengetares se njohur ishte perhapur ne cdo cep./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Mihrija në atë kohë ishte një zeshkane me flokë të gjatë, e disa herë ajo i mbajti edhe të shkurtra.
Në periudhën e pas l u ftës në Kosovë, vitet 2000, Mihrija u kthye në një biondine, që vazhdon të jetë edhe sot.

Por sa ndryshe dukej kur ishte zeshkane, shikoni imazhet te cilat do t’iu lene pa fjale pasi kengetarja vazhdon te mbetet gjithmone e re. Këngëtarja Mihrije Braha është njëra nga këngëtaret e cila komentohet nga shumë media rozë për dukjen e saj.