E mbani në mend kur Luizi përfaqësoi Shqipërinë në Eurosong 2006?

Një personazh i fortë në ‘Big Brother Vip Albania 2’ bëhet fjalë për Luiz Ejlli, ai po garon në shtëpinë më të famshme të momentit në Shqipëri dhe filloi një miqësi më të ngushtë me konkurrenten tjetër Kiara Tito.

Shoqeri qe diteve te fundit duket se u prish, kjo pasi Luizi i rrefeu Kiares historini e semundjes se pasherueshme ku aty fliste ne veten e pare ku Tiara u merzit pse ai eshte i semure.

Por me pas ne Prime ai nuk e pranoi kete duke thene se eshte historia e nje shoku por pasi diteve te fundit edhe ai kishte te njejtat simptoma frikesohej se edhe ai mund te kete kete semundje duke shkaktuar debate te shumta edhe tek publiku.

Por, nëse kthehemi pas në vite, më konkretisht në 2006 ai pati përfaqësuar Shqipërinë në ‘Eurovision’ me projektin ‘Zjarr e ftohtë’ ndiqni pak nga performanca e tij ne videon me poshte. /nzoom.biz/