E tepron Ganimetja, Ja si e quan Vjosa Osmanin ajo

LAJME


Ish-deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka íronízuar me paraqitjen e Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit ku u bë e ditur se kjo e fundit me anë të marrë veshjes synon të bëhet presidente e Kosovës./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Musliu në Facebook e ka publíkuar një s kenë të shkurtër të fílmit të vjetër shqiptar “Mimoza llastica”.

Sipas saj, Vjosa Osmani është si Mimoza Llastica, e këtë e ka arsyetuar se përmes Vetëvendosjes dëshiron të bëhet presidente.

“Mimoza Llastica për mes vv dëshiron te behet Plesidente. 😀”, ka shkruar Musliu.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive