Edi Rama ‘godet’ fuqishëm Vuçiçin: “Ajo që shpërndave është një hartë e leshit!”

LAJME


Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq publikoi ditë me parë një hartë të Kosovës, të mbuluar me flamurin serb. Për këtë ka reaguar edhe Edi Rama të shtunën, duke e quajtur hartë “leshi”, njofton Klan Kosova.

Në të kaluarën Edi Rama kishte jo pak deklarime të tilla ku kritik0nte Serbinë për qasjen ndaj Kosovës. Për të kuptuar më shumë ndiqeni kronikën ne vazhdim..Hvp markvtingun 5 sekvnda dhe shfvqen Pvmjet EkskIvzive