Edi Rama jep deklaratën: “Ja arsyjet se përse e kërkoj mandatin e tretë

LAJME


Kryeministri i vendit Edi Rama e ka nisur ditën me një rrëfim për qytetarët dhe përmes një editoriali ku u tregon atyre përse duhet t’i japin mandatin e tretë. Rama tha se ai dhe partia e tij kanë shumë për të bërë dhe duan të çojnë deri në fund sf1dat e nisura përfshi atë të padnemise.

Ndaj tij më pas ka reaguar edhe kreu i opozitës, Lulzim Basha i cili h0dhi poshtë të gjitha këto deklarata duke folur ukndër Ramës.DEKLARATA E TIJ E PLOTE