Edi Rama publikon pamjet dhe jep një lajm shumë të mirë: “Pa koment!”

LAJME


Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në transformimin që ka pësuar qendra shëndetësore numër 1 në Tiranë. Rama ka zgjedhur të tregojë pamjet e godinës siç ishte para transformimit dhe pas saj.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

‘MIRËMËNGJES dhe pa koment, ju uroj një ditë të mbarë‘- shkruan Edi Rama në postimin e tij ne rrjetin social te njohur Facebook.