Edi Rama publikon skandalin e rëndë për familjen Berisha dhe lëshon paralajmërimin e fortë

LAJME


Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e djeshem me episodin e radhë për një nga skadnalet më të mëdha të familjes së ish-kryeministrit Sali Berisha, sikurse është privati zimi i kompleksit ‘Partizani’.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, parlaajmëron se drejtësia e re do të veprojë dhe të gjithë do të japin hesap një ditë. Per me shume ndiqeni postimin e tij: VIDEO