“Euro apo Franga, hajde tek baba”! Kë po “thumbon” keq Fisnik Syla?!

Fisnik Syla se fundmi eshte goxha aktiv ne rrjetet sociale me postime te ndryshme, ai ka ndarë me fansat e tij në TikTok një video, ku shihej me një shumë të madhe parash, teksa i mbante si telefon.

Videoja e cila është shoqëruar nën ritmet e këngës së re të Noizyt, të titulluar “Fatos Nano” derisa shkruan Euro apo franga hajde te Papa, Me këtë video, sipërmarrësi nga Gjilani duket se ka dashur të thumbojë ish-partneren, duke treguar vlerën e tij dhe atë se çfarë ajo ka humbur.

Ndryshe, Fisniku ishte martuar me kengetaren Fjolla Morina ku sollen fotot mahnitese nga Maldives mirepo lidhja e tyre nuk zgjati shume dhe ata njoftuan se kane ndare rruget nga njeri tjetri.

Madje te dy nuk kane kursyer as thumbat per njeri tjetrin edhe pse indirekt permes thenieve e postimeteve te ndryshme ne rrjetet sociale ku te dy jane mjaft aktive ne keto rrjete.