Flamuri Grek ne Zyren e Drejtorit të Policisë ne Kufirin Kakavijë!

LAJME


Drejtori shqiptar i Policisë Kufitare në Kakavijë, mban në zyre flamurin grek! Komenti juaj

Çështja e detit Jon u rikthye në vëmendje dy ditët e fundit, pas vendimit të qeverisë greke për t’u zgjeruar me 12 milje.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Vendimi u përshëndet edhe nga vetë kryeministri Rama, i cili tha se Greqia u zgjerua sepse e meriton. Dhe ndërsa tesionet dhe diskutimet kanë përfshirë opinionin publik, së fundmi një foto ka mbërritur në redaksinë JOQ Albania, ku Drejtori i Povlicisë Kuffitare në Kakvijë mban në zyrë një flamur grek, krahas atij shqiptar.

Shumë komentues janë shprehur kundër kësaj, ndërsa pyesin se cili është kuptimi.