FOTO / “Sheherzadja” publikon pamje nga shtëpia luksoze e saj

LAJME


Një nga aktoret më të njohura turke Berguzar Korel, postoi në rrjetet sociale se si duket mëngjesi në shtëpinë e saj./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Berguzar aktualisht po përgatitet të kthehet në skenë me shfaqjen teatrale “Vajzat dhe Djemtë”, pasi bëri një pauzë të gjatë pas lindjes. Ajo do të rishfaqet para një audience turke në 30 shtator.

“Unë ju kujtoj atë që tha Cemal Sureya”, shkroi ajo krahas fotografisë së postuar.

“Mëngjesi ka të bëjë me lumturinë”, thanë fansat e saj në komente./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive