Haradinaj: Mos më daltë shpirti pa e kthye kufirin aty ku ishte në Çakorr(VlDE0)

LAJME


Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Washingtoni dhe Berlini zyrtar, janë në dakordim mes vete për të finalizuar çështjen e Kosovës./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai thotë se këtë e dëshmon edhe marrëveshja e arritur së fundi më 4 shtator, ku i ka dhënë me shumë seriozitet edhe vizita e delegacionit amerikan, njofton Klan Kosova. VIDEO