Humba djalin që nuk e linda dot vetë”, Myfarete Laze jep lajmin e trishtë (F0T0)

LAJME


Këngëtarja e njohur Myfarete Laze përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar humbjen e një prej familjarëve të saj të dashur, dhëndrit të saj. Laze shkruan se bashkëshorti i vajzës ishte djali që ajo nuk e kishte sjellë në jetë, ndërsa ka lënë pas një vajzë të mitur.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Natë e trishtë. Humba një pjestar të familjes , shumë të dashur dhe të respektuar. Humba djalin që se linda dot vetë, dhëndrin, babain e mbesës që më bëri gjyshe”, ka shkruar në postim këngëtarja. Nuk bëhet i ditur shkaku nga se e ka humbur jetën dhëndri i Lazes, i cili sipas miqve të tij ka qenë një inxhinier dhe një familja i shkëlqyer.