I njihni dy bukuroshet e estradës në fotografi?

Arta dhe Ana Kabashi, janë dy këngëtaret e estradës të cilat së fundi kanë sjellur në tregun muzikor bashkëpunimin e tyre.

Kjo ndodhi pas disa javësh, kur Ana u eliminua nga “Big Brother VIP Kosova”, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë, dy ditë më parë Arta ka festuar ditëlindjen, teksa Ana e ka uruar me disa fotografi nga fëmijëria.

“Urime ditëlindja shpirti im binjak”, shkruan ndër tjera, Ana në mbishkrimin e postimit.

Ju pëlqejnë?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Kabashi (@annakabashi)

/Kosovarja/