Ish i dashuri e mbështeti në “BBV2”, ja si reagoi Dea Mishel kur e mori vesh

Një mbrëmje pas finales së madhe të “Big Brother Vip 2” është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP. Intervistat kanë qenë të shumta dhe Dea Mishel nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve nga gazetarët e Top Media.

Një nga mbështetësit e tu ka qenë edhe ish-partneri yt, i cili ka komentuar dhe reaguar në rrjete sociale duke të mbështetur, ke diçka për të thënë?

Dea Mishel: E falenderoj… SHIKO VlDEON