Jepet lajmi i madh: Ja çfarë do t’i ndodh Vuçiçit në vitin 2021, këto gjëra Kosova do i’a bëjë atij

LAJME


Jepet lajmi i madh: Ja çfarë do t’i ndodh Vuçiçit në vitin 2021, këto gjëra Kosova do i’a bëjë atij

Këshilltari i Behgjet Pacollit, Naim Murseli, thotë se viti i ri do të filloj i vështirë për Aleksander Vuçiqin. Sipas tij, ai nga qeveria e re duhet të shpallet non grata në Republikën e Kosovës.

Murseli përmes një postimi në Faceb00k, shkruan se, Serbisë duhet t’i bëhet pr3sion edhe për të pranuar jgenocidin në Kosovë, që të kërkon falje dhe të paguan miliarda per shka. tërrimet e kryera gjatë lvtfes. VAZHDONI ME LAJMIN