Ka vite e martuar me të/ Raimonda Вulku më në fund tregon burrin: Kanë 42 vjet bаѕhkë

LAJME


Rajmonda Bulku eshte nder aktoret me te medha te kinematografise shqiptare dhe ajo ka folur edhe per familjen e saj ne nje emision para disa kohesh. Aktorja tregon se ka 42 vjet martese dhe eshte gjyshe e tre niperve.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Pjese nga biseda e saj:

Ne mundohemi që në rast se thirremi diku të flasim, por jemi edhe larg këtyre rrjeteve sociale sepse nuk kemi nevojë për këtë dukje që herë herë na lodh. Por sërish nuk mund të rrish e fshur.