Kë do të zgjidhte mes Greqisë dhe Turqisë? Përgjigjet hapur Sali Berisha

LAJME


Ish-Kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emisionin Zonë e Lirë në Tv Klan, është pyetur nga Arian Çani se kë do të zgjidhte, Greqinë apo Turqinë, nëse do të ishte në vend të Kryeministrit Edi Rama./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Berisha u përgjigj duke thënë se vendi ynë duhet të synojë bashkëpunime me të dyja këto shtete, por në fund të fundit, ai do të zgjidhte interesin e Shqipërisë.