Kështu dukeshin yjet e estradës në vitin 1993 (FOTO)

LAJME


Shumica e fytyrave të estradës kanë bërë ndryshime drastike në paraqitjen fizike, sa vështirë mund të njihen kur i shohim në vitet e mëhershme.

Duke qarkulluar fotografi të ndryshme në rrjete sociale, mund t’i shohim ndryshimet e tyre sidomos tek femrat, shkruan “Kosovarja”.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


Në një story që ka publikuar këngëtarja e njohur Violetë Kukaj në Instagram, mund t’i bëjmë krahasimet se si kanë qenë në vitin 1993 Gili, Sinani, Sabriu, Shkumbini dhe vet Violeta.