Kush është gjyshja shqiptare që po cmend rrjetin, është shndërrur në një yll të ‘Tik Tok

LAJME


Një gjyshe 57-vjeçare, Burbuqe Elezi është bërë ylli i “TikTok”. Shqiptarja jeton prej 22 vitesh në Florida të SHBA, por nuk i harron kulturën dhe traditat tona. Ajo shihet në “TikTok” duke kënduar edhe kërcyer këngë e vallë shqiptare. Gjyshja 57-vjeçare rrëfeu në “Ëake Up” në Top Channel se njerëzit e duan shumë në këtë rrjet social dhe mesazhet që merr janë shumë të bukura. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Njerëzit më falendojnë për buzëqeshjen, pëlqejnë buzëqeshjen time, mënyrën e të veshurit. Mua më pëlqen TikTok, është qejf, është bukur. Pse të mos ketë edhe gra të tjera”, tha 57-vjeçarja. Gjithashtu, gruaja u shpreh se: “Jeta sociale këtu në SHBA nuk ekziston, nuk ka ato gjëra të bukura që ka Shqipëria”. Burbuqja tregoi me shaka se i shoqi ishte kundër dhe herë pas herë i thoshte: “Shkallove”.