Lajm i papritur! / Ilir Meta shkarkon Edi Ramën

LAJME


Lajm i papritur! / Ilir Meta shka/rkon Edi Ramën

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar sot shka/rkimin e zotit Edi Rama nga detyra e ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme dhe zonjës Olta Xhaçka nga detyra e ministrit të Mbrojtjes.

Po sot, Presidenti Meta ka dekretuar emërimin e zonjës Olta Xhaçka në detyrën e ministrit për Europën dhe Punët e Jashtme dhe zotit Niko Peleshi në detyrën e ministrit të Mbrojtjes.