Leonora Jakupi si damë në parking, i habitë të gjithë

Leonora Jakupi si damë në parking, i habitë të gjithë

Elegante, fine dhe përherë e kombinuar më së miri.

Kjo është këngëtarja bukuroshe, Leonora Jakupi, gjithmonë e veçantë në muzikë dhe stil, shkruan “Kosovarja”.

Leonora, në këtë foto shihet e veshur me të bardha në mënyrë tejet elegante, ndërkohë që foton e ka bërë në nje parking.

Ylli i muzikës dhe stilit, edhe një here i ka habitur pozitivisht fansat e saj.