Luizit i kërkohet t’i hapë rrugë banorit të ri për Kiarën, kështu përgjigjet ai

Kejvina Kthella dhe Tea Trifoni kanë pasur një debat me Luiz Ejllin gjatë mbrëmjes së djeshme. Në një moment, modelja seksi i thotë këngëtarit të njohur që ‘t’i hapë rrugë Kiara Titos’ sepse djemtë e tjerë në shtëpi janë më të bukur se ai.

Sipas saj, nëse Luizi do t’i linte hapësirë Kiarës, ajo do të lidhej për një javë me Kristin.

Pjesë nga biseda:

Kejvina: Eni është më simpatik se ti
Luizi: Po, s’bëhet fjalë

Kejvina: Edhe Kristi

Luizi: Po, s’bëhet fjalë

Kejvina: Hap rrugë për Kiarën

Luizi: Le të vazhdojnë, nuk kam ndalur njeri. Nuk jam budalla, ja kam thënë që ditën e parë, as nuk e kam të dashur as grua dhe as nuk më ka thënë ndonjë premtim.

Kejvina: Nuk je ndonjë bukurosh, ndonjë gjë e bukur