Marin Mema jep lajmin e gëzueshëm: Në kohë të shkurtër po bëhem baba

LAJME


Marin Mema jep lajmin e gëzueshëm: Në kohë të shkurtër po bëhem baba

Marin Mema ishte i ftuari i moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e parë të vitit 2021 në “Shiko Kush LUAN”. Një ndër pyetjet ishte se kur do e shohim Marinin dhëndër dhe kështu ai na zbuloi disa detaje mjaft interesante mbi jeten private.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

“Marini ka shumë kohë që është i lidhur, shumë kohë”,- u shpreh gazetari i mirënjohur Mema i cili na tregoi se me vajzën ka rreth 13 vite lidhje dhe janë gati të bëhen prindër në një të ardhme sa më të aftërt.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive