Meda tregon se si e rraḟen ne nje Darsem me Grushta e Shqelma dhe nuk ja dhan Parat qe kishte Kenduar ne Fund!

Meda njihet si nje kengetaret me te preferuar te estrades sonte, sidomos kur behet fjal per ahengje familjare njihet si njeri qe ben me atmosfer te madhe se te tjeret!Mirpo se fudnmi ai ka treguar nje eksperiencw jo edhe aq te mire sa i perket darsmave.

Ai tregon se si sivjet ne nje aheng familjar pra ne nje darsem ai ishte rrahur nga darsmoret dhe e kishin perzene me grushta dhe shqelma…dhe ne fund nuk ia kishin dhane parat fare!Nga njera ane Meda e kupton se jo cdokujt mundet ti pelqej muzika e tija prandaj edhe kete e ka marr me shum sportivitet dhe e ka kaluar si ngjarje!