“Meleki” nga seriali “Nëna” bëhet maturante, qenka bërë një zonjë e rëndë për mbrëmje të maturës

“Meleki” nga seriali “Nëna” bëhet maturante, qenka bërë një zonjë e rëndë për mbrëmje të maturës

Aktorja e njohur turke, Beren Gokyıldız vite më parë ka qenë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

E Beren duket se nuk është e vogël më, sepse ajo përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se është bërë maturante.

Aktorja në mbrëmjen e maturës qenka dukur shumë e bukur dhe elegante./ORAinfo/