Morena Taraku merr dhuratë të veçantë nga i dashuri misterioz?

Një prej ndjekësve e ka pyetur mëherët nëse Morena Taraun është apo jo në një lidhje dhe ajo e ka pranuar e duket se tani ajo nuk e ka problem të ndajë me ndjekësit surprizat që merr prej të dashurit.

Në Instastory Morena ka postuar dy buqeta të mëdha me trëndafila ku janë të vendosur inicialet e emrit të saj, M dhe T edhe pse nuk e ka zbuluar autorin e surprizës, besojmë të gjithë e marrim me mend se është i dashuri i saj misterioz.

Ndryshe Morena eshte mjaft aktive ne rrjete sociale ku pelqen qe me ndjekesit e saj te shumte te ndaj copeza nga perditshmeria e saj duke mos kursyer as jeten e saj private me ndonje detaj.

Morena Taraku shpesh perflitet edhe per jeten e saj luksoze qe ben, me vetura te shtrenjta rroba firmato ku gjithmone shkelqen me paraqitjet duke theksuar format trupore per te cilat pelqehet shume.

Shiko foton: