Ndodhi edhe kjo! Dua Lipa i ‘vjedh zemrën’ edhe Barack Obama-s

LAJME


Kur flasim për temën e talentit dhe suksesit nuk mund të mos mendojmë Dua Lipën, për të cilën pa fr1kë mund të themi se është një nga shqiptaret më të suksesshme në botë dhe 2020 ka shënjuar karrierën e saj.

Dhe pse po flasim për Duan? Epo, ja… 25-vjeçarja ka përfunduar sërish në listën e të preferuarëve të ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama.

Ky i fundit ka ndarë në rrjetet soc1ale një listë me këngët e tij më të preferuara dhe më të dëgjuara të vitit që po lëmë pas dhe mes tyre është dhe kënga e Duas.