Ndryshim i madh, ja si është dukur Ana Kabashi pa operacione plastike

Një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihet Ana Kabashi disa vite më parë.

Ana, shfaqet pa intervenime në fytyrë dhe duket krejtësisht ndryshe, që vështirë të njihet.

Vitet duket se Anën e kanë bërë më të bukur.

Kujtojmë se kënga e fundit e Anës me Getinjon, e ka rikthyer fuqishëm këngëtaren në botën muzikorë, shkruan “Kosovarja”