NËNA SHQIPTARE EMOCIONON BEKIM JASHARIN E MARIN MEMËN, JA ÇFARË JU THA (VlDE0)

LAJME


Mysafirë në episodin e parë të emisionit “Kojshia Show” që shfaqet çdo të diel nga ora 22:00 në RTK ishin të ftuar Bekim Jashari dhe Marin Mema, shkruan InfoKosova.

Në minuten e 50 hyri në sken një Nënë shqiptare që i emocionoi shume dy të ftuarit./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive