Një moment i mahnitshëm, vajza e posalindur i buzëqesh babait të saj

Një foto që është bërë virale nëpër rrjetet sociale tregon një ngjarje të mahnitshme. Ngjarja ka ndodhur në Brazil në vitin 2019, ku vajza e porsalindur Antonella i buzëqesh babait të saj Flavius Dantas, i cili i foli për 9 muaj rresht gjatë shtatzënisë së nënës Tersila, shkruan pemajetes.com.

Flavio shpesh fliste me fëmijën e tij çdo ditë sa ishte në bark, duke i thënë asaj asgjë tjetër përveç gjërave të ëmbla. “Ai gjithmonë i thoshte asaj se e donte shumë atë. Kur u zgjojke nga gjumi i thoshte mirëmëngjesi çdo ditë. Kur shkonte në punë e përshëndeste me fjalët më të ëmbla, dhe në ato momete vajza fillonte të më godiste barkun”, kishte deklaruar bashkëshortja e tij Tarsila për revistën braziliane Sonotiboa. /Pemajetes.com

Më poshtë po ju sjellim një foto, një vit pasi ajo ka lindur: