“Një nga vajzat në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është shtatzënë”

Ish-konkurentja e “Big Brother”, Genta Gjalpi është kthyer në një “opinioniste” në rrjetet social përsa i përket BB VIP ajo bënë herë pas here deklarata të papritur dhe madje pak ditë më parë zbuloi se di nga burime të sigurta e Luzi është vërtetë i sëmure.

Por së fundmi ajo ka bërë një tjetër deklaratë të fortë, teksa ka zhvilluar një intervistë në një nga studiot e “Top Channel” Genta është shprehur në Instagramin e saj se ka mësuar se një nga vajzat e shtëpisë së Big Brother është shtatzënë, shkruan Albeu.

“Sapo zbulova se njëra nga vajzat që është në Big Brother Albania VIP është me barrë”, shprehet Genta e cila nuk zbulon një emër duke e thene kete deklarate per njeren nga banoret.

Nuk dihet nëse kjo është e vërtë, apo Genta niset nga deklarata e Olta Gixharit pak ditë më parë ku gjatë qëndrimit në shtëpin e famshme u thotë banorëve se Efi është me barrë pasi sipas saj ka shfaqur simptomat.